Karkasa mājas
Karkasa mājas
Pamatu siltināšana
Pamatu siltināšana
Jumti un bēniņi
Jumti un bēniņi
Cauruļu izolācija
Cauruļu izolācija

Izmantojiet modernus materiālus, lai nodrošinātu energoefektīvu siltumizolāciju.

Izolējot ar PUR putām, finansiālais ietaupījums ir vismaz 30%.

Piedāvājam arī kvalitatīvu siltināšanu.

Jautāt piedāvājumu!


Atvērtās poras

Ēku siltināšanai tiek izmantotas divu veidu putas. Pirmās no tām – atvērto poru putas, ko sarunvalodā sauc par mīkstajām putām – ir piemērotas, piemēram, iekštelpu, bēniņu un sienu siltināšanai. Izsmidzināšana tiek veikta tieši uz jumta konstrukcijas, izmantojot īpašas izsmidzināšanas iekārtas. Putu tilpuma palielināšanās līdz 100 reizēm notiek dažu sekunžu laikā, radot siltu, blīvu un elastīgu termisko putu slāni.
Galvenā atvērto poru putu priekšrocība ir to izturība. Pēc uzklāšanas putas saglabā savas īpašības visā ēkas kalpošanas laikā un tajā pašā laikā neoksidējas, nesaraujas un nesakrīt. Otra liela priekšrocība ir to kvalitāte un pārklājuma viendabīgums. Izsmidzināšanas tehnoloģija ļauj aizpildīt izolācijas šuves un tādējādi arī termiskos tiltus, aizpildot visas spraugas un šķirbas. Tas novērš siltuma zudumus ziemā un pasargā jūsu telpas no pārkaršanas vasarā. Skaņas izolācija, t.i., izcilas skaņas absorbējošās īpašības, ir vēl viena poliuretāna putu uzklāšanas priekšrocība.
Priekšrocību kopumam pievienojama arī materiāla tvaiku caurlaidība, pateicoties kurai uz sienām un griestiem nerodas kondensāts.
Ar atvērto poru putām pārklāta virsma “elpo”, telpās nav mitruma. Un pats galvenais jūsu tuvākajiem, PUR putas ir bez smaržas, tās nerada putekļus un neizdala kaitīgas vielas. Tas ir arī izturīgas pret pelējumu un sēnītēm un neizraisa alerģiskas reakcijas ne cilvēkiem, ne dzīvniekiem. Paturiet prātā arī to, ka labi funkcionējoša komanda dienā var uzklāt līdz 400 m2 poliuretāna putu.

Slēgtās poras

Otrais poru veids veids ir slēgtas poras. Pēc ekspertu domām, šāda veida materiāls nodrošina lielisku terašu, jumtu un pamatu siltumizolāciju un hidroizolāciju. Slēgto poru struktūras dēļ PUR putas ir necaurlaidīgs šķērslis mitrumam un aukstam gaisam. Tās bieži izvēlas dažādu netipisku ēku izolācijai, jo labi darbojas kā siltumizolācija, piemēram, zālēm un noliktavām, lopkopības ēkām, augļu un dārzeņu noliktavām vai saldētavām.
Slēgto poru putu struktūrā ir vismaz 90% slēgtu poru. To uzklāšana sastāv no stingra poliuretāna putu slāņa izsmidzināšanas uz izolējamās virsmas, izmantojot īpašu aprīkojumu. Putošanas laikā tas vairākas reizes palielina apjomu, pateicoties tam, aizpilda visas šķirbas un starpas, izveidojot vienmērīgu aizsargkārtu bez savienojuma vietām.
Kādas ir šāda veida putu izmantošanas priekšrocības siltumizolācijā? To ir daudz, zemāk jūs atradīsit tikai pašas galvenās:

LIELISKA SILTUMIZOLĀCIJA

Siltuma pārneses koeficients ir 0,020–0,023 W / (m 2 K). Šī vērtība ir zemāka nekā citiem tirgū esošajiem izolācijas materiāliem. Turklāt uzsmidzināmā izolācija nav caurdurta, lai uzstādītu stiprinājumus ar augstu siltuma vadītspēju.

PĀRKLĀJUMA BLĪVUMS, PĀRTRAUKUMS

Profilu un stiprinājumu, paneļu un šuvju trūkums materiāla saskarē ar virsmu. Šīs putas var izmantot arī neparastu virsmu aizpildīšanai. Putu izmantošana novērš termiskos tiltus, nepieciešamību pēc sarežģītiem savienojumiem un pamatkonstrukcijām.
Putu virsmu var veidot pēc vajadzības. Noapaļotās malas un bezšuvju izolāciju ir viegli pārklāt divos līmeņos (piemēram, izolējot griestus virs pagraba no apakšas). Putas var apsmidzināt ar papildu aizsargpārklājumiem. Dažreiz tie ir nepieciešami, piemēram, ja putas tiek pakļautas UV starojumam vai lielam ūdens daudzumam.

IZTURĪBA PRET BIOLOĢISKĀM IETEKMĒM, ŠĶĪDINĀTĀJIEM UN ĶIMIKĀLIJĀM

Putas ir izturīgas pret lielāko daļu ķīmisko savienojumu. Šajā ziņā tām ir labākas īpašības nekā citiem komerciāli pieejamiem izolācijas materiāliem. Izvēloties pārklājumu, vienmēr pārbaudiet, vai tos var izmantot kopā. Vislabāk ir izmantot ražotāja ieteiktās sistēmas un materiālus.

ĀTRA UZKLĀŠANA

Putu uzsmidzināšanas ātrums ir nesasniedzama vērtība paneļu izolācijas materiāliem, kas bieži prasa papildu konstrukciju un stiprinājumu uzstādīšanu vai daudzu cilvēku iesaisti.

SAĶERE AR GANDRĪZ JEBKURU VIRSMU

Šī īpašība liecina par produkta daudzpusību. Uzsmidzināšanas vienkāršība un laiks veicina augošo uzsmidzināmās izolācijas popularitāti.

SIENU SILTINĀŠANA AR PUR PUTĀM

Var droši teikt, ka sienu siltināšana ir ieguldījums nākotnē. Kas par to liecina? Putas daudzus gadus nodrošina izolāciju un neļauj iekļūt sienās mitrumam vai veidoties pelējumam vai sēnītēm.

Poliurea tehnoloģija

Poliurea ir tehnoloģija, kurā divu reaktīvo komponentu īpašības apvienojas, lai iegūtu ātri cietējošu un pret laika apstākļiem ārkārtīgi izturīgu pārklājumu. Sacietēšana notiek dažu sekunžu laikā.

Polikarbamīds ir 100% tīra poliurea pārklājums. Tas ir bez šķīdinātāja un nesatur gaistošus organiskos savienojumus. Poliurea ir ķīmiski un mehāniski izturīgāks par parastajiem epoksīda pārklājumiem vai izsmidzināmiem un mehāniski uzklātiem poliuretāna elastomēra grīdas segumiem. Produkts saglabā savas īpašības arī zemā vai augstā temperatūrā (līdz 120 ° C). Pārklājums piedāvā vienmērīgu ūdens izturību daudzos pielietojumos. Sacietēšana ilgst 10 sekundes, un 2-3 mm biezs pārklājums var izturēt staigāšanu.