Poliurea pārklājumi  

Mēs izplatām izsmidzināmus elastīgus un izturīgus divkomponentu poliurea pārklājumus. Poliurea ir 100% tīrs un bez šķīdinātājiem pārklājums, kas nesatur gaistošus organiskos savienojumus. Poliurea ir ķīmiski un mehāniski izturīgāks nekā tradicionālie epoksīda pārklājumi vai aerosola vai mehāniski uzklāti poliuretāna elastomēra grīdas segumi. Produkts saglabā savas īpašības pat zemā un augstā temperatūrā, līdz pat +120 grādiem. Pārklājumi nodrošina izturīgu un vienmērīgu ūdens izturību lielākā daļā gadījumu. Sacietēšana notiek 10 sekundēs, un 2-3 mm biezs pārklājums var izturēt staigāšanu un lietu jau pēc vienas minūtes.

Jumti  

Uz vecā jumta seguma var izsmidzināt jumtiem piemērotu poliurea savienojumu. Eju, lūkas un citas konstrukcijas var apsmidzinot savienot ar jumta segumu pilnīgi gludā kopumā. Virsma kļūst pilnīgi ūdensizturīga. Nav nepieciešams nomainīt veco jumta segumu, pietiek to notīrīt no netīrumiem, gružiem, sūnām un citiem vaļīgiem materiāliem. Produkta uzklāšanas ātrums ļauj dienas laikā apsmidzināt lielas platības (simtiem m2 dienā). Ražotājs nodrošina izstrādājumam 20 gadu materiāla garantiju. Poliurea ir ar ugunsdrošības klasifikāciju, kas atbilst būvniecības noteikumiem.

Pielietojums rūpniecībā  

Piemērots daudzām dažādām virsmām, piemēram, cisternām, ēku grīdām, sienām un griestiem. Poliurea pārklājumi nodrošina lielisku laika apstākļu, ķīmisko un nodilumizturību. Poliurea izstrādājumi ietaupa rūpniecisko patēriņu un korozijas novēršanas izmaksas. Aizsardzību pret koroziju var pielietot jauniem un veciem objektiem, ievērojami pagarinot to kalpošanas laiku. Poliurea pārklājuma izsmidzināšana notiek ātri un tāpēc pēc iespējas mazāk ietekmē citas saimnieciskās darbības. Poliurea ir ideāli piemērota tvertņu pārklājumam, jo ​​tā ir izturīga pret daudzām ķīmiskām vielām un rūpnieciskiem šķidrumiem, piemēram, atšķaidītām neorganiskām skābēm (sērskābe, slāpekļskābe, sālsskābe utt.) līdz pH 1. Arī sārmainu ķīmisko vielu (nātrija un kālija hidroksīda) izturība līdz pH 14 ir laba. Pārklājuma piemērotība un objekta pirmapstrāde vienmēr jāpārbauda katrā gadījumā atsevišķi. Poliurea savienojums ir piemērots arī notekūdeņu, degvielas, šķīdinātāju, spirta, glikola un izšķīdušo sāļu aizsardzībai pret koroziju.

Būvniecība  

Poliurea pārklājumi ir ideāli piemēroti arī tērauda un betona konstrukciju, piemēram, tiltu un dažādu citu tērauda konstrukciju, aizsardzībai. Poliurea pārklājumus Eiropā plaši izmanto jumtu un kāpņu pārklāšanai. Tā kā pārklājuma pagarinājums pirms pārrāvuma ir lielāks par 300%, tos var izmantot arī, lai izveidotu blīvu pārklājumu virs kompensācijas šuvēm. Tipiski objekti ir automazgātavas un automazgātavu grīdas. Publiskie peldbaseini, mazie vietējie peldbaseini, tērauda un alumīnija iegremdējamās konstrukcijas un kuģu tērauda konstrukcijas arī ir objekti, kurus var pārklāt ar poliurea.

Pārtikas un dzeramā ūdens tvertņu un cauruļvadu aizsardzība  

Poliurea pārklājumus var izmantot arī cauruļvadu un tvertņu aizsardzībai pārtikas rūpniecībā un dzeramā ūdens attīrīšanā. Produktu klāstā ir šim nolūkam apstiprināti produkti.

Poliurea karstās izsmidzināšanas pārklājumam ir šādas īpašības  

  • Triecienizturīgs
  • Nodilumizturīgs
  • Laba izturība pret ķīmiskām vielām
  • Izturība pret augstu un zemu temperatūru
  • Lieliska saķere ar gandrīz jebkuru virsmu
  • Ūdensdrošs
  • Pieejamas dažādas ugunsnoturības klases